Kariera

Stwarzamy warunki do stałego rozwoju pracownika.

Cenimy wiedzę, umiejętności, etykę i skuteczność działania. Stwarzamy warunki do stałego rozwoju pracownika.

C

Istotna jest dla nas umiejętność współpracy oraz zdolność budowania dobrych relacji z Klientem.

Wymagamy posługiwania się minimum językiem angielskim. Znajomość innych języków obcych stanowi dodatkowy atut.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, opartego na indywidualnych osiągnięciach, w takich dziedzinach jak księgowość, audyt, doradztwo podatkowe czy administracja kadrowo-płacowa.

Jeśli jesteś osobą konsekwentną, dynamiczną i posiadającą zdolności analitycznego myślenia, a jednocześnie chętną do podnoszenia swoich kwalifikacji, wyślij nam swoją aplikację na adres biuro@business-care.pl

nasza misja

Sukces i trwały rozwój przedsiębiorstwa wymagają dbałości o wiele różnych aspektów biznesu jednocześnie. Wszystkie obszary organizacji muszą rozwijać się harmonijnie, by dynamiczna firma mogła w pełni osiągnąć swoje cele.

W BUSINESS CARE Advanced Solutions patrzymy na biznes Klienta w szerszej perspektywie. Swoją rolę widzimy w tym, by pomagać Klientom w utrzymaniu długofalowego wzrostu i wyzwalaniu potencjału rozwoju ich biznesu.

Mamy świadomość istoty procesu optymalizacji każdej działalności niezależnie od branży. Realizujemy swoje cele i założenia biznesowe poprzez wiedzę i dyspozycyjność naszych specjalistów przy jednoczesnej optymalizacji kosztowej dla Klienta.