Usługi księgowe Warszawa

Jesteśmy firmą doradczą o ogólnopolskim zasięgu. Adresujemy swoją ofertę usług księgowych zarówno do małych, średnich, jak i dużych firm. Warszawa podobnie jak inne duże miasta, ma wiele kiepskich jakościowo usługodawców księgowości. Jako jedyni w Polsce księgujemy w czasie rzeczywistym, dostosowując się do rytmu pracy naszego klienta. Naszym celem jest nie tylko jak najwyższy wynik finansowy obsługiwanych przez nas firm, ale także ich długofalowy i zrównoważony rozwój.

Podstawę naszej działalności stanowi zaawansowany system informatyczny, który pozwala na pełne zautomatyzowanie relacji pomiędzy przedsiębiorcą a księgowym. W efekcie czas przeznaczony na przysłowiową "papierkową robotę" zostaje zminimalizowany, podobnie jak ryzyko ewentualnej pomyłki. Po drugiej stronie naszego systemu znajdują się profesjonalni księgowi i prawnicy, których zadaniem jest maksymalna optymalizacja Państwa pozycji w konfrontacji z fiskusem. Warto przy tej okazji wspomnieć, że jako część Grupy Kapitałowej Arteria S.A. bazujemy na kompetencjach i doświadczeniu wielu specjalistów z różnych dziedzin, co w znaczący sposób podnosi jakość świadczonych przez nas usług.

Od strony czysto technicznej współpraca z nami jest dziecinnie prosta. Każdy z naszych klientów może zalogować się do naszego systemu z dowolnej przeglądarki. Przejrzysty i intuicyjny interfejs pozwala łatwo i szybko zorientować się w finansach przedsiębiorstwa. Jeżeli klient ma jakieś pytania lub potrzebuje skonsultować się ze specjalistą, kontaktuje się z nami mailowo lub telefonicznie.

Decydując się na współpracę z nami, odnoszą Państwo cały szereg korzyści. Dzięki naszym atrakcyjnym cenom oraz wysokiej jakości usługom, nasi klienci oszczędzają konkretne pieniądze. Oszczędzają również czas, ponieważ nie muszą dostarczać dokumentów bezpośrednio do naszego biura. Wystarczy, że wprowadzą skany dokumentów do odpowiedniego miejsca w portalu Business Care. Nasi księgowi na bieżąco weryfikują przesłane dokumenty i aktualizują salda. Dokumenty można również przesyłać pocztą na adres naszej kancelarii. Każdą fakturę mogą Państwo wystawić bezpośrednio z portalu i automatycznie zapisać w systemie.

Współpraca z nami daje Państwu również możliwość łatwego, szybkiego i całodobowego dostępu do informacji księgowej. Portal Business Care zawiera aktualne dane dotyczące transkacji, które przeprowadzają Państwo ze swoimi kontrahentami. Na bieżąco obliczamy też stwki podatków od tych transakcji. Wystarczy zalogować się do systemu, aby zapoznać się z kompleksowym obrazem finansów swojej firmy. W efekcie wysokość podatków po zakończeniu okresu rozliczeniowego już nigdy nie będzie dla Państwa zaskoczeniem. Nasi klienci mogą również liczyć na profesjonalne doradztwo z naszymi ekspertami od księgowości i prawa podatkowego. To wsparcie przekłada się z kolei na realne obniżki opodatkowania.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy zakres naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi częściami naszej oferty.

Oszczędność – współpracując z nami, możesz obniżyć koszty prowdzonych dotychczas usług księgowych, zyskując pewność, że Twoja księgowość jest w dobrych rękach. Współpracujemy tylko z wyselekcjonowanymi biurami.

Informacja – dzięki portalowi Business Care na bieżąco wiesz, jakie będzie saldo Twoich rozliczeń z urzędami i kontrahentami. Nie musisz czekać na wyliczenia z księgowości, wystarczy zalogować się do systemu. Stawiamy na nowoczesne usługi księgowe.

Już nigdy nie zaskoczy Cię wysokość podatków po zamknięciu okresu rozliczeniowego. Z nami możesz reagować na bieżąco. W razie potrzeby podpowiemy Ci, jak optymalizować koszty Twojego biznesu.

Czas – nie musisz dostarczać dokumentów do biura, wystarczy, że wprowadzisz skan dokumentu do portalu i odpowiednio go ulokujesz. Twój księgowy zweryfikuje poprawność dokumentu i salda zostaną zaktualizowane. Dokumenty możesz przesłać również do naszej kancelarii – wprowadzimy je za Ciebie i zajmiemy się ich archiwizacją.

Fakturę możesz wystawić bezpośrednio z portalu i automatycznie zapisać w systemie.

 • zakładania działalności gospodarczej
 • ubezpieczenia działalności
 • zakładania kont
 • kart kredytowych
 • pożyczek
 • kredytów
 • ubezpieczeń na życie
 • ubezpieczeń emerytalnych
 • leasingów
 • optymalizacji kosztów (np. usługi energetyczne)
 • raportów analitycznych i rynkowych
 • dofinansowań unijnych
 • reprezentowania klienta w instytucjach zewnętrznych
Ściągnij za darmo Aktualności kadrowe.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy sie z Tobą.

661 406 52922 482 03 00