Promocja w internecie

Business Care zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę kampanii linków sponsorowanych (AdWords) oraz pozycjonowanie stron w Internecie. Wykorzystaj z naszą pomocą potencjał Wyszukiwarki Google.

Linki sponsorowane

To idealna propozycja na promocję w Internecie dla firm, które chcą dotrzeć do wybranej grupy docelowej w sposób szybki, prosty i nieinwazyjny. Internauta trafi na Twoją stronę po kliknięciu na link pojawiający się wśród wyników wyszukiwania.

Szerokie grono odbiorców

Ponad 16 milionów dorosłych Polaków korzysta z Internetu, szukając produktów i usług online. Sieć reklamowa Google dociera do 95,29 % polskich Internautów. To liczba Twoich potencjalnych klientów, której z pewnością nie można zlekceważyć.

Analizy rynku potwierdzają, że Internet stał się medium o największej sile nośnej i mocy perswazyjnej. Aktywna promocja w Internecie często skutkuje wysokim ROI.

Dzięki reklamie w Internecie, Twoja reklama będzie widoczna w ponad 150 krajach na całym świecie - w każdym kraju, w którym działa wyszukiwarka Google.

Kampanię AdWords można bardzo precyzyjnie skonfigurować i nakierować, według kryterium czasu - godzin, pory dnia, dni tygodnia, lokalizacji geograficznej użytkownika - kontynentu, kraju, województwa, miasta, a nawet konkretnej dzielnicy. Linki są dzięki temu wyświetlane w czasie, gdy użytkownicy korzystają z wyszukiwarki najintensywniej i w miejscu, do którego skierujesz swoją ofertę.

Opłaty tylko za wejście na stronę

Korzystając z usługi linków sponsorowanych, będziesz płacić tylko za kliknięcia. Reklama w postaci linku widoczna jest od razu i efekt sprzedażowy może być odczuwalny zaraz po uruchomieniu kampanii. Wystarczy określić limit dziennych wydatków na kliknięcia, by zachować pełną kontrolę nad kosztami i ocenić czas trwania kampanii promocyjnej.

Pomożemy Ci ustalić, jaki dzienny budżet jest optymalny z perspektywy branży i dobranych słów kluczowych oraz celów marketingowych kampanii.

Efekt widoczny natychmiast

Reklama w postaci linku sponsorowanego jest widoczna wśród wyników wyszukiwania niemal natychmiast po ustaleniu słów kluczowych i treści reklam.
Efekt sprzedażowy może być zatem odczuwalny od razu po uruchomieniu kampanii.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie to kolejna usługa stricte internetowa wpływającą pozytywnie na ruch na stronie internetowej i pozyskiwanie klientów z nowego źródła. Skuteczne pozycjonowanie pozwoli Ci na dotarcie do klientów, do których do tej pory nie miałeś dostępu.

Nasza oferta obejmuje:

Skuteczne pozycjonowanie pozwoli Ci na dotarcie do klientów, do których do tej pory nie miałeś dostępu. Najpopularniejsza na świecie wyszukiwarka internetowa Google ma olbrzymi udział w rynku pod kątem nawiązywania relacji handlowych i partnerstw B2B. W związku z tym obecność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania pozwoli Ci na pozyskanie nowego źródła zapytań, zamówień i przychodu.

Nasza oferta jest bardzo bezpieczna zarówno pod kątem prawnym, jak i finansowym. Z uwagi na to, że pozycjonowanie potrzebuje czasu, nie chcemy byś od początku ponosił wysokie koszty.

Płacić będziesz nam w momencie, gdy zapewnimy efekty w postaci wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego warto współpracować z Business Care?

Zapewnimy Ci maksymalny profesjonalizm w prowadzeniu kampanii, fachowe doradztwo oraz umiejętną optymalizację parametrów - a co za tym idzie, poczucie bezpieczeństwa i skuteczność reklam oraz bardzo dobre efekty pozycjonowania. Promocja w Internecie oferowana przez naszą firmę to dobry wybór dla Twojej strony!

Korzyści:

  1. Płacisz za wysoką pozycję w wyszukiwarce oraz za kliknięcie w reklamę, a nie za jej umieszczenie.
  2. Internauci poszukują dostawców towarów i usług, dzięki reklamom AdWords oraz pozycjonowaniu Twojej strony internetowej docierają do interesujących ich produktów i usług.
  3. Reklama jest mierzalna – klient zyskuje dostęp do raportów i statystyk, może zarządzać reklamą i odczuć jej widoczne efekty.
  4. Pozycjonowanie skutecznie generuje ruch na Twojej stronie, a tym samym więcej potencjalnych klientów dowie się o Twojej ofercie i z niej skorzysta.
  5. Możesz dopasować obszar kierowania reklamy do zasięgu swojej działalności.
  6. Zyskujesz pełną kontrolę finansową kampanii oraz pewność, że koszty nie zostaną przekroczone.
  7. Twoja strona internetowa i reklamy stają się dostępne dla wielu odbiorców (96,3% internautów korzysta w wyszukiwarki Google).
  8. Linki sponsorowane są widoczne od razu.
  9. Zapewniamy niezawodną pomoc konsultantów Business Care.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy sie z Tobą.

661 406 52922 482 03 00