Usługi

Jesteśmy firmą doradczą oferującą usługi i narzędzia wspierające prowadzanie każdego biznesu. Z nami zarządzanie firmą będzie prostsze, tańsze i bardziej efektywne. Nasza oferta bazuje na autorskim portalu Business Care.

U nas dostajesz:

Z Business Care nie przepłacasz

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców bez względu na rozmiar prowadzonej przez nich działalności. Proponujemy rozwiązania zarówno dla mikroprzedsiebiorców, jak i dla korporacji. Naszym celem jest przede wszystkim optymalizacja działalności biznesowej. Oferujemy firmom outsourcing wielu niezbędnych przy prowadzeniu biznesu usług, za które u nas zapłacą mniej, wykupując jedną lub kilka z nich. Potrafimy zoptymalizować funkcjonowanie każdej firmy.

Wartościowe usługi dla biznesu

Każdy nasz klient może skorzystać na preferencyjnych warunkach ze wszystkich oferowanych przez nas usług, takich jak obsługa księgowa, kadrowo-płacowa, porady prawne, wsparcie IT, prowadzenie biura Zarządu i kancelarii, archiwizacja dokumentów, promocja w Internecie czy porównywanie ofert. Za pomocą portalu Business Care można wysłać zapytania do specjalistów i otrzymać odpowiedz on-line. Portal jest darmowy i wspiera kontrolę kosztów i płynności finansowej w firmie.

System raportowy za darmo

Każdy klient otrzymuje dostęp do portalu Business Care. Dostęp jest bezpłatny i umożliwia rejestrację kosztów i przychodów, na bazie których system generuje raporty finansowe, m.in. raport przychodów i kosztów, cash flow, prognoza VAT i innych zobowiązań. Logowanie odbywa się poprzez przeglądarkę internetową, dzięki czemu na bieżąco (on-line) możliwy jest wgląd do danych operacyjnych oraz do ważnych, zarchiwizowanych w systemie dokumentów.

Portal jest zintegrowany z naszą usługą księgową i kadrowo-płacową oraz programami księgowymi i kadrowymi. Istnieje możliwość eksportu przelewów do banku.

Dodatkowo za pośrednictwem portalu klient zarządza usługami (włączanie, wyłączanie, rozliczenia z Business Care, komunikacja).

Usługi:

 1. Portal do zarządzania kosztami
 2. Usługi księgowe
 3. Usługi kadrowe
 4. Aktualności kadrowe
 5. Usługi prawne
 6. Promocja w Internecie
 7. Wsparcie IT
 8. Zarządzanie dokumentami
 9. Obsługa Zarządu i kancelaria
 10. Porównywanie ofert

Korzyści:

 1. Optymalizacja kosztów usług księgowych, kadrowych, prawnych i obsługi administracyjnej.
 2. Poprawa organizacji pracy z dokumentami.
 3. Kontrola kosztów w firmie.
 4. Bezpieczne przechowywania dokumentów.
 5. Wykorzystanie systemów informatycznych do zarządzania płynnością firmy.
 6. Stała kontrola wyniku finansowego prowadzonej działalności.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy sie z Tobą.

661 406 52922 482 03 00