Oferta dla korporacji

Nawiązując współpracę z Business Care, korporacje mogą szybko i bezkosztowo poszerzyć swoją ofertę dla klientów biznesowych.

Klienci partnera korporacyjnego zyskują możliwość skorzystania w jednym miejscu z wielu usług niezbędnych do prowadzenia biznesu.

Ilustracja obrazująca sposób działania Business Care.

Bezpłatny portal do zarządzania kosztami

Pierwszy obszar propozycji, to poszerzenie oferty partnera korporacyjnego o portal kontroli kosztów, dostarczany bezpłatnie przez Business Care. Nasi specjaliści doradzą, jak obniżyć koszty działalności oraz jak precyzyjnie je kontrolować.

Funkcjonalności portalu:

Wartościowe usługi dla biznesu

Drugim obszarem współpracy są wartościowe usługi niezbędne do prowadzenia działalności. U nas usługi te są dostępne w atrakcyjnym modelu abonamentowym, obniżającym koszty.

Klient może skorzystać z usług w dowolnej ilości, konfiguracji i w dowolnym momencie, zarządza nimi (włączanie, wyłączanie, komunikacja, rozliczenia etc.) za pomocą portalu Business Care. W naszej ofercie dostępne są następujące usługi: księgowość, kadry, wsparcie IT, usługi prawne, biuro Zarządu on-line, prowadzenie kancelarii, archiwizacja dokumentów, marketing internetowy.

Ilustracja obrazująca sposób działania Business Care.

Optymalizacja kosztów

Współpracując z Business Care, w prosty sposób można zoptymalizować obsługę koniecznych procesów administracyjnych i biznesowych w firmie. Outsourcing księgowości, kadr i płac czy archiwizacji dokumentów w krótkim czasie przełoży się na oszczędność czasu osób zarządzających oraz obniży koszty działalności. Efekty pracy zleconej na zewnątrz jakościowo będą takie same, a firma zyska czas na rozwijanie biznesu oraz odczuje korzyści finansowe.

Technologia wspierająca zarządzanie

W dużych organizacjach kluczową rolę odgrywają procedury. Nadzór nad ich realizacją może być znacznie usprawniony poprzez zastosowanie rozwiązań systemowych. Technologia jest praktycznym partnerem nowoczesnego menadżera.

Portal Business Care może być wykorzystany w procesach workflow. Umożliwia rejestrację i akceptację kosztów przez uprawnionych użytkowników oraz przesyłanie wstępnie rozksięgowanych dokumentów do księgowości. Dodatkowo wszystkie koszty można przypisywać do projektów zarządczych lub budżetów, a na podstawie danych zgromadzonych w systemie generować raporty. Analogiczne możliwości stwarza proces przychodów.

Na życzenie klienta zaprojektujemy i wdrożymy indywidualne ścieżki obiegu i akceptacji dokumentów, odwzorujemy procesy biznesowe i procedury wymagające stałego nadzoru i akceptacji osób zarządzających, zaprojektujemy raporty finansowe i operacyjne. Zapewnimy Twojej organizacji standaryzację raportowania oraz łatwy dostęp do danych analitycznych. Z nami zarządzanie firmą jest prostsze, tańsze i efektywne.

Pakiet zawiera:

  1. Bezpłatny dostęp do portalu Business Care.
  2. Raporty finansowe.
  3. Preferencyjne stawki na wartościowe usługi dla biznesu (księgowość, kadry, wsparcie IT, usługi prawne, biuro Zarządu, kancelaria, archiwizacja dokumentów itp.).

Korzyści

  1. Optymalizacja kosztów.
  2. Standaryzacja raportowania.
  3. Stały nadzór nad procesami biznesowymi i administracyjnymi.
  4. Kontroling finansowy on-line.
  5. Workflow na miarę potrzeb organizacji i zarządzających nią osób.

Usługi

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy sie z Tobą.

661 406 52922 482 03 00