OCTYPE HTML> Fundusze inwestycyjne - usługi księgowe Business Care

Oferta dla funduszy inwestycyjnych

Proponujemy model współpracy partnerskiej, dzięki której fundusz inwestycyjny, przy wykorzystaniu portalu zarządczego oraz usług dostarczanych przez Business Care, będzie mógł w szybki i łatwy sposób zaimplementować standard kontroli finansowej w spółkach portfelowych, a także dostarczyć im ujednolicone usługi niezbędne do prowadzenia działalności biznesowej.

Narzędzie do kontrolingu finansowego spółek portfelowych

Business Care wspiera osoby i instytucje zarządzające portfelami spółek, udostępniając im praktyczny i gotowy do wdrożenia portal zarządczy. Każda spółka w ujednolicony sposób rejestruje koszty i przychody w proponowanym narzędziu informatycznym.

Wyniki finansowe są widoczne w czasie rzeczywistym w zagregowanych raportach, które dodatkowo obrazują wszelkie opóźnienia w regulowaniu zobowiązań i wpływie należności, a także uwidaczniają odchylenia od planu, marżę i inne ważne wskaźniki finansowe, kluczowe dla działalności operacyjnej i biznesowej.

Proponujemy standaryzację raportów finansowych i operacyjnych dla wszystkich spółek portfelowych danego funduszu inwestycyjnego oraz dostęp do danych źródłowych i analitycznych on-line. Naszym celem jest optymalizacja zarządzania. Przy pomocy portalu Business Care analityk w czasie rzeczywistym dowie się o realnej sytuacji w danej spółce oraz zidentyfikuje potencjalne zagrożenia.

Ilustracja.

Dowiedz się więcej o portalu zarządczym

Wartościowe usługi w jednym miejscu

W Business Care spółki portfelowe będą miały możliwość pozyskania w jednym miejscu usług niezbędnych do prowadzenia działalności biznesowej. Dodatkowo zapewniamy wsparcie konsultingowe, dzięki któremu można w prosty sposób obniżyć koszty działalności a także precyzyjnie je kontrolować. Oferujemy obsługę księgową, kadrową, prawną, wsparcie IT, marketing internetowy, prowadzenie biura Zarządu i kancelarii oraz usługi archiwizacji dokumentów.

Ilustracja.

Pakiet zawiera:

 1. Bezpłatny dostęp do portalu Business Care.
 2. Raporty finansowe.
 3. Preferencyjne stawki na wartościowe usługi biznesowe dla spółek portfelowych:
  • obsługę księgową,
  • kadrową,
  • prawną,
  • wsparcie IT,
  • marketing internetowy,
  • prowadzenie biura Zarządu i kancelarii,
  • usługi archiwizacji dokumentów.

Korzyści

 1. Optymalizacja kontrolingu finansowego spółek portfelowych.
 2. Bezpłatny portal zarządczy Business Care, w którym przedsiębiorstwa raportują w czasie rzeczywistym.
 3. Wszystkie kluczowe wskaźniki finansowe, widoczne w zagregowanym raporcie zarządczym dostępnym on-line.
 4. Stały nadzór nad procesami biznesowymi.
 5. Kontrola bieżącego stanu finansów przedsiębiorstwa – aktualna informacja o kosztach, przychodach, marży, zobowiązaniach firmy, dzięki raportom analitycznym, uaktualnianym w czasie rzeczywistym.
 6. Zcentralizowanie usługodawców – wiele wartościowych usług w jednym miejscu w korzystnym cenowo abonamencie.
 7. Obsługa spółek portfelowych według jednego modelu biznesowego.
 8. Przychód dla funduszu inwestycyjnego w postaci prowizji od każdej spółki portfelowej, która skorzysta z usług Business Care.

Usługi

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy sie z Tobą.

661 406 52922 482 03 00