Pakiety usług

Oferta Business Care jest uniwersalna i wszechstronna – kierujemy ją do przedsiębiorców bez względu na skalę prowadzonej przez nich działalności.

Przedsiębiorcy

Business Care daje możliwość skorzystania w jednym miejscu z wielu wartościowych usług niezbędnych do prowadzenia biznesu.
U nas w prosty sposób możesz zamówić i rozliczyć dostępne w naszej ofercie usługi, takie jak księgowość, kadry, wsparcie IT, usługi prawne, biuro Zarządu on-line, prowadzenie kancelarii, archiwizacja dokumentów, marketing internetowy. U nas usługi te są dostępne w atrakcyjnym modelu abonamentowym, obniżającym koszty. Tylko u nas portal zarządczy gratis.

Zobacz szczegóły oferty

Biura księgowe

Współpracując z nami, biura księgowe mogą obniżyć koszty pracy o 50%.
Dzięki zautomatyzowanemu procesowi księgowania, na podstawie danych dostarczonych za pośrednictwem systemu, oszczędzasz czas i pieniądze, Twoi pracownicy zyskują większy komfort pracy a Twoi Klienci nowoczesną usługę dodaną w postaci systemu do ewidencji kosztów.

Zobacz szczegóły oferty

Korporacje

Nawiązując współpracę z Business Care, korporacje mogą szybko i bezkosztowo poszerzyć swoją ofertę dla klientów biznesowych, a także obniżyć koszty własnej działalności.
Zarówno partner korporacyjny, jak i jego klienci, zyskują możliwość skorzystania w jednym miejscu z wielu usług niezbędnych do prowadzenia biznesu. U nas usługi te są dostępne w atrakcyjnym modelu abonamentowym, obniżającym koszty. Klient może skorzystać z usług w dowolnej ilości, konfiguracji i w dowolnym momencie, zarządza nimi (włączanie, wyłączanie, komunikacja, rozliczenia etc.) za pomocą portalu Business Care. W naszej ofercie dostępne są następujące usługi: księgowość, kadry, wsparcie IT, usługi prawne, biuro Zarządu on-line, prowadzenie kancelarii, archiwizacja dokumentów, marketing internetowy.

Zobacz szczegóły oferty

Fundusze inwestycyjne

Proponujemy model współpracy partnerskiej, dzięki której fundusz inwestycyjny, przy wykorzystaniu portalu zarządczego oraz usług dostarczanych przez Business Care, będzie mógł w szybki i łatwy sposób zaimplementować standard kontroli finansowej w spółkach portfelowych, a także dostarczyć im ujednolicone usługi niezbędne do prowadzenia działalności biznesowej.

Zobacz szczegóły oferty

Handlowcy

Jeśli poszukujesz pomysłu na biznes lub chcesz zarabiać więcej, Business Care ma dla Ciebie propozycję współpracy. Sprzedawaj dla nas lub niech inni sprzedają dla Ciebie.

Zostając mobilnym handlowcem Business Care, możesz zarabiać na prowizji od sprzedanych usług i produktów z naszej oferty. To doskonała okazja na zwiększenie zarobków dla przedsiębiorczych osób.

Za każdego pozyskanego klienta otrzymasz w zamian atrakcyjną prowizję. Dodatkowo możesz korzystać z naszego wsparcia marketingowego i szkoleń, które organizujemy dla współpracowników.

U nas zarobisz pieniądze i zyskasz cenne doświadczenie zawodowe.

Zobacz szczegóły oferty

Korzyści:

  1. Bezpłatny portal zarządczy Business Care.
  2. Zcentralizowanie usługodawców – wiele wartościowych usług w jednym miejscu w korzystnym cenowo abonamencie.
  3. Kontrola bieżącego stanu finansów przedsiębiorstwa – aktualna informacja o kosztach, przychodach, marży, zobowiązaniach firmy, dzięki raportom analitycznym, uaktualnianym w czasie rzeczywistym.
  4. Wszystkie kluczowe wskaźniki finansowe, widoczne w zagregowanym raporcie zarządczym dostępnym on-line.
  5. Stały nadzór nad procesami biznesowymi.

Usługi

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy sie z Tobą.

661 406 52922 482 03 00