O firmie

Ułatwiamy życie przedsiębiorcom

Jesteśmy nowoczesną, ogólnopolską firmą doradców biznesowych. Świadczymy usługi księgowe w Warszawie i innych dużych miastach Polski. Potrafimy zoptymalizować funkcjonowanie każdej firmy – z nami prowadzenie biznesu będzie proste i tanie.

Wartościowe usługi w dobrej cenie

Naszym celem jest stałe wspieranie przedsiębiorców poprzez prezentowanie im atrakcyjnych ofert na wartościowe usługi w dobrej cenie. Można je zamówić on-line po preferencyjnych stawkach lub skorzystać z atrakcyjnych cenowo pakietów usług i abonamentów. W naszym port folio znajduje się m.in. nowoczesna księgowość, kadry i płace, Obsługa Zarządu i kancelaria on-line, porady prawne, bezpieczna archiwizacja dokumentów, promocja w Internecie. Stale poszerzamy naszą ofertę o najnowsze rozwiązania. Obecnie nasze usługi księgowe bazują na nowoczesnym a przede wszystkim bezpiecznym systemie wymiany informacji.

Portal Business Care

Stworzyliśmy system informatyczny Business Care, który jest kluczowym narzędziem w naszej koncepcji zarządzania. Dedykujemy go menadżerom, którzy poszukują oszczędności i cenią sobie informacje zarządcze w syntetycznej i przejrzystej postaci.

Portal może być wykorzystywany zarówno przez mikroprzedsiębiorców, jak i przez korporacje. Nasza oferta znajduje zastosowanie w działalności biznesowej bez względu na jej skalę i zasięg. Każdy klient otrzymuje bezpłatny dostęp do portalu i możliwość wykorzystania w codziennej pracy narzędzi zarządczych Business Care, takich jak m.in. raporty finansowe i budżetowe, dostęp do dokumentów firmy oraz możliwość ich akceptacji w ramach indywidualnego workflow. Dodatkowym plusem jest bieżąca kontrola finansów w firmie, odbywa się ona on-line w czasie rzeczywistym i nie wymaga współpracy z księgowymi. Dane są aktualizowane zaraz po ich wprowadzeniu do systemu.

Logowanie do portalu odbywa się poprzez przeglądarkę internetową, nie wymaga skomplikowanych konfiguracji i przejścia wielu poziomów loginów i haseł. U nas aktualne dane operacyjne są na wyciągnięcie ręki.

Zaufaj kompetencjom

Dzięki przynależności do Grupy Kapitałowej Arteria S.A. dysponujemy doświadczeniem i kompetencjami specjalistów z wielu dziedzin. Tym samym możemy zaproponować nasze usługi w konkurencyjnej cenie – bez uszczerbku na ich jakości. Outsourcing wybranych procesów to oszczędność czasu i pieniędzy. U nas przedsiębiorca zyskuje w jednym miejscu dostęp do wielu niezbędnych mu w prowadzeniu biznesu usług. Gwarantujemy wysoką jakość oraz dobrą cenę.

Wypełnij formularz po prawej stronie, lub skorzystaj z któregoś z numerów telefonu i zamów testowy dostęp.

Usługi

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy sie z Tobą.

661 406 52922 482 03 00